Aktivity školy

Číst dál...Doba očekávání Vánoc je na CGNR spojena s mnoha již tradičními událostmi.

Číst dál...Na začátku května se dvacetičlenná skupina Církevního gymnázia Německeho řádu a Základní školy sv. Voršily vydala již po čtvrté na návštěvu partnerské školy Realschule Maria Stern v Nördlingenu. Návštěva byla výjimečná i tím, že nás na cestě doprovázel ředitel gymnázia Ivan Luger, který přijal pozvání Thomase Möckela, ředitele partnerské školy.

Číst dál...

Druhého dubna se žáci CGNR připojili ke Dni porozumění autismu, který je věnován lidem s poruchami autistického spektra. Zeptali jsme se jedné z organizátorek, Katky Váhalové z 1.A, jak celou akci hodnotí.

Druhý týden v červnu jsme se „nedopatřením“ dostali do Jižních Čech. Jak už na naší škole bývá zvykem, studenti druhých ročníků jezdí na vodu. Letos nás čekala Vltava. Na vodák jsme se těšili už od prvního září a tak jsme se konečně dočkali. Jelo nás sice málo, ale užili jsme si to parádně. A tím apeluji na vás, budoucí druháky, jeďte na vodák určitě, užijete si zábavu, legraci, adrenalin.

Potěšit seniory, uklidit v obci nebo pomoci při práci s autisty. Studenti i pedagogové Církevního gymnázia Německého řádu rozdávali radost druhým.

Classis - kompletní studijní agenda Dům dětí a mládeže CGNR Německý řád nfehLMS