b_290_190_16777215_00_images_ruzne_fotbal_hranice_2015.jpgPřestože nakonec těsně nepostoupili, nemají se určitě za co stydět

Naši fotbalisté měli do krajského finále Poháru Josefa Masopusta nastoupit v sestavě Štefan Danis, Kryštof Mór, Jakub Hrabálek, Michal Blahůšek, Matěj Kvapil, Jan Vyhlídal, Matouš Tovaryš, Matěj Popelka, Filip Odehnal, Tadeáš Coufal, Lukáš, Hrabálek a Jakub Matoušek. Z různých důvodů (zranění, reprezentace, aj.) však některé opory chyběly. I přes oslabenou sestavu měl tým nejvyšší ambice a hlavním cílem byl postup do dalšího kola.

První utkání naši fotbalisté sehráli proti domácímu celku Hranic. Hráči byli před zápasem upozorněni, aby nerozevírali prostory mezi obrannou a záložní řadou. To se bohužel nedařilo zcela naplnit a ve dvanácté minutě přišla kolmá přihrávka na volného útočníka mezi naše řady, který byl následně faulován před hranicí pokutového území. Nádhernou střelou z volného kopu nedal našemu brankáři šanci a domácí se dostali do vedení 1:0. Po přestávce náš tým pozměnil sestavu a sevřel soupeře na jeho polovině hřiště. Vypracovali jsme si i spoustu výborných příležitostí ke vstřelení branek. Bohužel se nám nabízené příležitosti nepodařilo proměnit. Především tři nastřelené tyče a jedno břevno stálo náš tým bodový zisk z úvodního utkání.

Do druhého utkání jsme nastoupili již s vědomím, že nemůžeme postoupit do další fáze turnaje. Přesto kluci ukázali, že nechtějí skončit na třetím místě. O utkání bylo rozhodnuto po 8 minutách, kdy jsme vedli již 3:0. Soupeř v dalším průběhu utkání působil odevzdaným dojmem a nakonec podlehl našemu týmu 6:2.

Přestože jsme nedokázali postoupit do další fáze turnaje, můžeme hráče pochválit za předvedené výkony, které jsou velkým příslibem do dalšího ročníku, a reprezentaci školy.

 

Classis - kompletní studijní agenda Dům dětí a mládeže CGNR Německý řád nfehLMS

Fakultní škola

logo UP
FaF UK
logo UP