florbal 2017 12Náš tým, který se zúčastnil okresního kola středních škol ve florbalu, se mezi ostatními neztratil.

V prvním utkání jsme se střetli s loňskými obhájci z gymnázia Čajkovského. Soupeřův tým tvořilo velké množství hráček florbalu, mezi nimiž byly i dvě mládežnické reprezentantky. Soupeřky hrály většinu zápasu na naší polovině a zaslouženě zvítězily 8:1, nicméně i naše hráčky si byly schopny vypracovat pár slušných šancí. Svoji dominantnost hráčky Čajkovského předvedly i v dalších utkáních a v dalších zápasech zvítězily 17:0 a 14:0.

V následujícím klání jsme měli herní převahu a jen díky nepřesnému zakončení našich hráček skončilo skóre zápasu pouze 4:1.

Poslední utkání, které rozhodovalo o našem konečném umístění na turnaji, jsme zcela ovládli. Od úvodu střetnutí naše hráčky napadaly soupeřky hned v rozehrávce a dostávaly je pod časoprostorový tlak. Opět jsme nevyužili spoustu gólových příležitostí. V utkání jsme zvítězili 5:0.

Naše hráčky se po celý turnaj podávaly skvělé výkony a dobře reprezentovaly naši školu. Ester Poláčková a Tereza Radová byly klíčovými hráčkami týmu. Tereza Radová se stala nejlepší střelkyní týmu.

Všem hráčkám gratulujeme k pěknému výsledku.

Viktor Pilračík

 

 

Classis - kompletní studijní agenda Dům dětí a mládeže CGNR Německý řád nfehLMS

Fakultní škola

logo UP
FaF UK
logo UP