b_290_190_16777215_00_images_ruzne_Ovov.jpgZe soutěže Odznak všestrannosti olympijských vítězů (OVOV), která se uskutečnila na atletickém stadionu AK Olomouc, si žáci osmiletého gymnázia odnáší druhé místo.

Letošní ročník akce měl nebývalý význam, protože ji zaštítil Český olympijský výbor i Magistrát města Olomouce. Závodu se zúčastnilo více než 26 základních škol a víceletých gymnázií z celého olomouckého okresu 

Součástí programu byl i závod osobností, ve kterém se žákům představili vynikající čeští sportovci Šárka Kašpárková, Michal Pogány, David Rikl, Adriana Gerši, Kristýna Salčáková, někteří hokejisté HC Olomouc a další. 

Naše družstvo pod vedením Radka Dobeše ve složení Magdaléna Krátká, Kateřina Kafková, Veronika Eichlerová, Lukrécie Zemanová, Barbora Spáčilová, Filip Horák, Benedikt František Lochman, Filip Žůrek a Jan Hampl obsadilo skvělou druhou pozici a nominovalo se do krajského kola, které proběhne 9. června. Na stupně vítězů za jednotlivce se vystoupali Magdaléna Krátká, Kateřina Kafková a Benedikt František Lochman.

Držme našemu týmu palce v bojích o republikové finále.

 

Classis - kompletní studijní agenda Dům dětí a mládeže CGNR Německý řád nfehLMS

Fakultní škola

logo UP
FaF UK
logo UP