b_290_190_16777215_00_images_ruzne_Ovov.jpgDevátého června se uskutečnilo na atletickém stadionu SK Hranice krajské kolo soutěže Odznak všestrannosti olympijských vítězů (OVOV)

Letos měla akce nebývalý význam, protože ji zaštítil ČOV i vybraní olympionici, včetně legendární české atletky Šárky Kašpárkové. Závodu se zúčastnilo více než 14 základních škol a víceletých gymnázií z celého olomouckého kraje.

Družstvo CGNR pod vedením Radka Dobeše ve složení Magdaléna Krátká, Kateřina Kafková, Veronika Eichlerová, Barbora Spáčilová, Dominika Klugerová, Filip Horák, Benedikt František Lochman, Filip Žůrek a Jakub Chudý obsadilo skvělou pátou pozici s minimálním bodovým odstupem za týmy na stupních vítězů.

Tým CGNŘ se dokázal o dalších tisíc bodů z celkových 25 000 zlepšit oproti okresnímu kolu a jen díky skvělým soupeřům se neprobojoval do celostátního klání v Praze.

Na stupně vítězů za jednotlivce se ovšem po heroickém výkonu probojovala Veronika Eichlerová a je tak třetí nejvšestrannější atletkou Olomouckého kraje ve svém ročníku.

Děkujeme všem našim zúčastněným studentům, kteří se těší na ještě lepší výsledky v příští sezóně.

Classis - kompletní studijní agenda Dům dětí a mládeže CGNR Německý řád nfehLMS

Fakultní škola

logo UP
FaF UK
logo UP