Kupte si Vámi vybraný zájezd z jakékoli cestovní kanceláře přes naši cestovní agenturu. Nákupem zájezdu přes Církevní gymnázium Německého řádu získáte slevu až 100% na produktový balíček. 

b_290_190_16777215_00_images_ruzne_albanie.jpg

Sleva bude vypočtena z celkové ceny zájezdu a je stanovena ve výši 5% z této ceny. (Příklad: čtyřčlenná rodina zaplatí za dovolenou 50 000,- Kč, sleva na balíčku bude tedy 2.500,- Kč)

Pro získání větší slevy je možné a žádoucí, aby si přes naši cestovní agenturu koupila zájezd i Vaše rodina a známí. Slevu je možné uplatnit na balíček služeb a na služby nabízené Církevním gymnáziem Německého řádu (např. autoškola).

V případě, že výše sečtených slev na studenta na konci studia (po uhrazení balíčku služeb, případně dalších služeb dle vlastního výběru) bude stále kladná, bude se studentem uzavřena provizní smlouva a finanční částka mu bude vyplacena v hotovosti. (Příklad: na „účet“ jednoho studenta bude kupovat zájezdy celá rodina a známí, za celou dobu studia utratí za dovolené 500 000,- Kč, sleva bude tedy 25 000,- Kč.

Pokud je student nyní ve třetím ročníku, bude tak mít zaplacen balíček služeb v hodnotě 5 000,- Kč, udělá si kurz autoškoly v hodnotě 9 500,- Kč a po skončení studia mu bude vyplacena zůstatková částka 10 500,- Kč formou provizní smlouvy.)

V nabídce jsou i akční a last minute zájezdy: vyhledejte si zájezd dle Vámi preferovaných kritérií.

Seznam cestovních kanceláří, se kterými spolupracujeme:

Adventura

A-Z tour

Firo tour

Orex travel

Aelous

Azur reizen

Hellas tour

Pohoda

Akvila travel

BlueStyle

Hungariatour

PT tours

Alex

BonTon

Inex

Shenkoś

Alexandria

Caribe tour

Kovotour

Student Agency

Ancora

České kormidlo

Medina tours

Top Fly

Atlantika

Emma

Mile

Viamare

Atis

Energotour

Neckermann

Victoria

Axia

Eximtours

Nev-Dama

Zlíntour trips

Pokud v seznamu není cestovní kancelář, která nabízí Vámi vybraný zájezd, kontaktujte nás, sjednáme spolupráci a i s touto kanceláří je možné zájezd přes naši cestovní agenturu realizovat a získat tak slevu na balíčku.

Jak postupovat?

Stačí jen Vámi vybraný zájezd nezávazně objednat a do poznámky dopsat jméno a třídu studenta, kterému bude sleva poskytnuta. Náš pracovník Vás bude neprodleně kontaktovat s konkrétními informacemi k danému zájezdu a zároveň Vám sdělí výši slevy na produktovém balíčku. Veškeré zájezdy jsou ke shlédnutí na zajezdy.cgnr.cz, kde je i nezávazná objednávka.


Pro bližší informace volejte: 585 225 201 nebo pište Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Classis - kompletní studijní agenda Dům dětí a mládeže CGNR Německý řád nfehLMS

Fakultní škola

logo UP
FaF UK
logo UP