Po loňském (2010) famózním úspěchu, kdy házenkářky z naší školy vyhrály v republikovém finále a následně reprezentovaly Českou republiku na světovém finále středních škol v Portugalsku, potvrdila děvčata svou formu i letos. Opět zvítězila v okresním finále.

 V základní skupině finále se házenkářky nejprve utkaly s děvčaty z Obchodní akademie v Olomouci, která v poklidném tempu porazily 15:12. Ve druhém zápase nepustily družstvo dívek Gymnázia Hejčín do výraznější šance a vítězstvím 14:9 postupovaly ze skupiny do finálového zápasu o první místo.  

Finále kopírovalo loňský zápas s Gymnáziem Čajkovského. Děvčata držela otěže zápasu od začátku pevně ve svých rukou a postupně zvyšovala náskok až na sedmibrankový rozdíl 13:6. V závěru už vedení nepustila a celkem s přehledem dovedla zápas k vítězství 16:10.
 
Celé družstvo podalo vynikající výkon založený na spolupráci všech hráček. Oporou byla jednoznačně Klára Melichová v brance, která i se zdravotními problémy dokázala svým výkonem převýšit ostatní brankářky a vyslala tým naší školy k pomyslnému zlatu.
 
Sestava vítězného družstva: Tereza Dragúňová, Tereza Kubáčková, Andrea Kulíšková, Klára Melichová, Klára Pietraszová, Monika Roubalová, Karolína Spurná, Renata Studená, Lucie Veselská, Kristina Vladařová a Klára Zedková.
 
Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy po sportovní i společenské stránce.

Classis - kompletní studijní agenda Dům dětí a mládeže CGNR Německý řád nfehLMS

Fakultní škola

logo UP
FaF UK
logo UP