Den učitelů 28. března byl letos pro paní učitelku Hanu Šmirkovou zvláště velkým svátkem. To protože z rukou hejtmana Olomouckého kraje obržela ocenění "pedagog Olomouckého kraje roku".

b_290_190_16777215_00_images_ruzne_dsc000122.jpg

O tom, že je cena zasloužená, není pochyb, protože pokud pro naši školu užíváme slogan „škola plná slunce“, pak je  Mgr. Hana Šmirková jeho nejzářivějším a nejhřejivějším paprskem.

Její výjimečnost je zřetelná především v duchovní oblasti, kde  je hlavní organizátorkou charitativních akcí školy. Zásadním způsobem ovlivnila a ovlivňuje postoj žáků školy v oblasti pomoci těm lidem, kteří ji potřebují a různými aktivitami se zasadila o významnou eliminaci lhostejnosti vůči těmto lidem. 

Kolektivy, ve kterých Hana Šmirková má možnost působit jako vyučující, vykazují dlouhodobě nejlepších výsledků při hodnocení sociálního klimatu, ale také u maturitní zkoušky a přijímacích zkoušek na vysoké školy.

Výuka Hany Šmirkové trvale probíhá s využitím nejmodernějších trendů, zároveň se však s použitím technických pomůcek neztrácí lidský rozměr, prostor pro diskusi a formování vlastních názorů. 

Haně Šmirkové tedy touto cestou za veškerou její práci rovněž děkujeme a k ocenění gratulujeme.

Classis - kompletní studijní agenda Dům dětí a mládeže CGNR Německý řád nfehLMS

Fakultní škola

logo UP
FaF UK
logo UP