Zlatá bitva o Battlefield

Bronzová a zlatá příčka je naše

Studenti ze 3.D zazářili na republikovém finále soutěže Battlefield: domů nám přivezli bronz a zlato. Putovní zlatý pohár si naši žáci vybojovali v konkurenci 14 týmů, které se finálového kola zúčastnily. 

Gratulujeme a moc děkujeme za skvělou reprezentaci!


Battlefield je celostátní branná soutěž, která je připravována v duchu vojenského výcviku a činnosti našich vojáků během 2. světové války. Snaží se žákům přiblížit souvislosti formou sportovně-vědomostních aktivit, které se zaměřují na týmovou spolupráci, schopnosti řešení logických úkolů, dobové reálie a fyzickou připravenost. Závody jsou tak připomínkou hrdinů, kteří v období druhé světové války aktivně působili v zahraničním i domácím odboji a zasloužili se o osvobození okupované vlasti. Soutěž organizuje Československá obec legionářská ve spolupráci s Lanovými centry PROUD, Kluby vojenské historie za finanční podpory Ministerstva obrany České republiky.

Přejeme vám krásné prázdniny

Přejeme vám krásné prázdniny

Úřední hodiny sekretariátu jsou každou středu od 9:00 do 12:00. Pouze v týdnu od 29. 7. do 2. 8. bude provoz školy zcela přerušen. Těšíme se na vás opět 2. září.