Týden pro Ukrajinu

#StandWithUkraine

Vzhledem k probíhající válce na Ukrajině jsme se rozhodli uspořádat Týden pro Ukrajinu, a vyjádřit tak podporu jejich statečnému boji.

Dobročinná káva: Od pondělí do pátku každou velkou přestávku vaří CRACK před aulou dobročinnou kávu (výbornou, italskou!). Vlastní hrnek podmínkou.

Dražba valentýnských grafik: Od úterních 10.00. do středečních 20.00 si na instagramu CRACKu můžete vydražit jeden (nebo všechny) valentýnské učitelské filmové výjevy. Přihazujte v komentářích. Vámi uvedená částka bude závazná!!! Vítěz dražby získá dílo nejen v papírové, ale i elektronické podobě.

Den v ukrajinských barvách: Ve čtvrtek tomu budou 2 týdny od zahájení bojů. Svou solidaritu s Ukrajinou můžete vyjádřit dresscodem v barvách ukrajinské vlajky.

Dobročinný bazar: V pátek proběhne 5. a 6. hodinu dobročinný bazar všeho možného. Každý z vás se může zapojit. Můžete prodávat i nakupovat kdeco: jídlo, oblečení, vlastní tvorbu, knihy, učebnice, časopisy, plátěnky, plyšáky… a vůbec všechno, co vás napadne. (Pokud neplánujete nic prodávat ani nakoupit, bude probíhat výuka.)

Veškerý výtěžek z bazaru i CRACKové kávy půjde na Ukrajinu.

A máme ještě další plány! Sledujte sociální sítě CRACKu i školy.

Váš CRACK

_
_


Výsledky přijímacího řízení

jsou dostupné